Movies
Ratings
406
My Teacher, My LoveRated ★ 2.5
Love, AgainRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0