Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Seoul StationRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5