Series
Ratings
126
Chainsaw ManRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
May It Please the CourtRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5