Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 2.5
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 1.0
1917Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 3.5