Titles you rated
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 5.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5
MemoryRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.5