Movies
Ratings
465
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5