Titles you rated
Step Up All InRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0