Movies
Ratings
430
Jason BourneRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
CriminalRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5