Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Ky Nam InnRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0