Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.5