Titles you rated
YoloRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 1.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 4.0
TrollRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5