Movies
Ratings
956
AntichristRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
MoonRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 2.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 1.0
The FallRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5