Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0