Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
CircleRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0