Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
GagarineRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Another RoundRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Private LifeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0