Titles you rated
Inspector KooRated ★ 4.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
WhisperRated ★ 4.0- 스피드왕 번개Rated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
Time Travel TondekemanRated ★ 3.5
Dodge DanpeiRated ★ 4.0- Tetsujin 28-go FXRated ★ 3.5
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.5- VS Knight Ramune & 40 FireRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.5