Titles you rated
StokerRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0