Titles you rated
Love UntangledRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
About FamilyRated ★ 2.0
YoloRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Under ParisRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Your Place or MineRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Senior YearRated ★ 2.0