Titles you rated
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
HeartstringsRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0