Movies
Ratings
82
Gods of EgyptRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
One Piece: The MovieRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 0.5
ChappieRated ★ 5.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 5.0- The HeroRated ★ 4.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
Alien Vs. ZombiesRated ★ 0.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0