Movies
Ratings
223
8 MileRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 5.0
QuickRated ★ 0.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Factory GirlRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Long Way HomeRated ★ 1.5
Tough as IronRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.5