Movies
Ratings
480- DreamRated ★ 4.0
- TenetRated ★ 4.0
- Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
- Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
- Honest CandidateRated ★ 4.0
- For Vagina‘s SakeRated ★ 5.0
- The Blind SideRated ★ 4.5
- Little Miss SunshineRated ★ 5.0
- Miss AmericanaRated ★ 5.0
- Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
- Shallow HalRated ★ 3.5
- A Simple FavorRated ★ 3.5
- A Dog's JourneyRated ★ 4.0
- The Two PopesRated ★ 5.0
- Inseparable BrosRated ★ 3.5
- Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
- The MartianRated ★ 4.0
- The Secret Life of Pets 2Rated ★ 5.0
- Knives OutRated ★ 4.0
- Frozen IIRated ★ 5.0