Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0