Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Made of HonorRated ★ 2.0
MaXXXineRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.0
PearlRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5