Movies
Ratings
24
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
You, the LivingRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
BlindRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0- CallingRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 1.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5