Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
My Dear ExesRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0