Titles you rated
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0