Titles you rated
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5