Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0