Movies
Ratings
40
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0