Titles you rated
Woman in GoldRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0