Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0