Movies
Ratings
462
SupermanRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
GreaseRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 3.0
InnerspaceRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
A Single SparkRated ★ 4.5
The StingRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
GothikaRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0