Titles you rated
3rd RepublicRated ★ 3.5- Dasepo Naughty GirlsRated ★ 3.0
- AdvocateRated ★ 3.5
- Urideurui CheongukRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0- Human MarketRated ★ 3.5
- Blue MistRated ★ 3.0
Jeong Yak YongRated ★ 3.5- Stormy SeasonRated ★ 4.0
- The Fourth RepublicRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
Suk HeeRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.5- Our Paradise Season 2Rated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 3.5
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 3.0- Medical BrothersRated ★ 4.0
- PurityRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.5
- Our Paradise Season 1Rated ★ 3.5