Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Reality+Rated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0