Titles you rated
Heart of StoneRated ★ 1.5
ContactRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & GreedRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
One and TwoRated ★ 0.5
Darkest HourRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
CellularRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5