Movies
Ratings
376
Margin CallRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.5
End of WatchRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5