Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
ZENSHURated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.5
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.5
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- 짱구는 못말려Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0