Titles you rated
John WickRated ★ 2.5
NopeRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 3.0
KlausRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5