Titles you rated
Heaven & EarthRated ★ 3.0
Iron Lady ChaRated ★ 3.0
The Women's RoomRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.5
White LiesRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 1.0
My Precious ChildRated ★ 3.5
Angel's RevengeRated ★ 3.0
Everybody Say KimchiRated ★ 2.0
A Little Love Never HurtsRated ★ 2.5
Birth SecretRated ★ 3.5
Shining RomanceRated ★ 3.5
Mother's GardenRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Blade ManRated ★ 2.5
Likeable or NotRated ★ 4.0