Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0