Series
Ratings
16- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5