Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.0
The MaskRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5