Titles you rated
FrankensteinRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5