Titles you rated
14 BladesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5