Movies
Ratings
100
Love LetterRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 1.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0