Titles you rated
Finding DoryRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5- HopeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Sweet & SourRated ★ 3.5