Series
Ratings
21
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5