Titles you rated
Pulp FictionRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5