Movies
Ratings
814
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
LoopRated ★ 4.0
WindRated ★ 2.0
22 vs. EarthRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Twenty SomethingRated ★ 4.0
OutRated ★ 3.5
NonaRated ★ 3.0
SelfRated ★ 2.5
We Have a PopeRated ★ 3.5- Petshop V-logRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 1.0
Hannah ArendtRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.0